FAQ

Často kladené otázky

 

Registrace na závod

- Registraci můžete provést pomocí formuláře v sekci registrace. Registrace přijímáme pro obě kategorie do 25.11.2024 nebo do naplnění kapacity 130 míst

Platba startovného

- Startovné zasílejte výhradně převodem na účet 2201583387/2010. Více informací a platební instrukce Vám dorazí na email po řádném zaregistrování

Kde si ověřím, zda jsem správně zaregistrován a mám zaplaceno

- Registraci a platbu si snadno ověříte v sekci startovka

Vrácení startovného

- Zaplacené startovné je nevratné. Startovné lze po dohodě s pořadatelem do 25.11.2024 převést na jiného závodníka 

Ubytování v místě konání závodů

- Ubytování je po dohodě s pořadatelem možné i v místě konání akce (dvě chatky pro 6 osob, chatky nejsou vytápěné). Dále můžete případně přespat v autě na parkovišti nebo si postavit stan u auta v areálu a odjet až v neděli. Také jsme vám vypsali pár tipů na ubytování v blízkém okolí, které jsou tzv. "pet friendly" - Gutská Krčma, Gutská Bašta, Penzion Grunt Řeka, Penzion Tyra, Penzion u Haliny, Chata Javorový vrch, Penzion na Cymbálku, Penzion Zátiší, Penzion Tošanovice, Penzion Koliba 

Jaký bude harmonogram celého dne 

- Harmonogram celého dne Beskydského Winter Dog Race naleznete v sekci propozice

Bude na místě občerstvení

- Určitě ano! Každý závodník má nárok v rámci registrace na jídlo po závodě. Na místě bude také možnost koupit jiné občerstvení, alko i nealko.

Odnesu si ze závodu něco na památku

- Nachystali jsme pro Vás finisherské dárkové tašky a také pevně věříme, že si s sebou odnesete úžasný zážitek.

Bude možnost parkování přímo v areálu závodu 

- Parkování je možné přímo v areálu PZKO Třinec - Guty na vyznačené ploše (https://1url.cz/LMG78). Po naplnění kapacity parkoviště v areálu mohou auta zaparkovat na veřejném parkovišti u hřbitova, které je ve vzdálenosti cca 500m od areálu (https://1url.cz/luVZo).

Mohou se osoby mladší 18-let účastnit závodu

- Osoby mladší 15 let se Beskydského Winter Dog Race můžou účastnit pouze v doprovodu osoby starší 18 let. Osoby starší 15 let, které však nedosahují věku 18 let, se Beskydského Winter Dog Race můžou účastnit pouze v doprovodu osoby starší 18 let nebo s písemným souhlasem svých zákonných zástupců.

Může jeden psovod závodit s více psy

- Je jen na psovodovi s kolika psy půjde závod. Více psů je někdy také více starostí a těžší výbava, takže to není vnímáno jako zvýhodnění oproti jiným závodníkům.

Může se závodníkem jít doprovod bez psa

- Doprovod druhé osoby během závodu je dovolen za předpokladu, že doprovod nijak nepomáhá závodníkovi v závodě (nestřídá si s ním psa, nenese mu povinnou výbavu nebo ho nezásobuje potravinami a vodou, kterou má ve svém batohu). Doprovod pokud nemá uhrazené startovné nemá nárok na občerstvení po závodě zdarma, finisherskou dárkovou tašku a další služby, na které má nárok řádně zaregistrovaný závodník, viz sekce registrace.

Pořádáte i jiné závody během roku 

- Ano pořádáme. Podzimní závod Beskydský Dogmaraton a online závod Virtual Dog Race.